Pojďme společně, za půl sekundy, jediným kliknutím a ZADARMO naplnit misky pejskům v útulcích!
Pro více info následující dva odkazy:
Pac a díky!Výsledek obrázku pro pacička

Konec cesty: hipsterské doupě, postel a on

9. února 2017 v 8:49 | Lee Banda |  Vlastní tvorba
Choval se ke mně jako k princezně. Uběhlo už pár dní od naší první líbačky, od prvního "to je moje přítelkyně" představení, pár dní - už by se na jedné ruce spočítat nedaly, vlastně ani na dvou... Vídali jsme se ob den, občas častěji. Nosil mi čokoládky, občas nějakou kytičku, většinou takovou, co natrhal cestou přes plot na cizí zahradě, ale o to jsem si jí víc cenila. Dneska jsme měli jít s Gastonem na procházku. Čtvrt hodiny před domluveným časem už jsem byla připravená vyrazit. Dnes jsem se na něj těšila víc, než obvykle. Nevím proč.


Ušli jsme snad deset kilometrů podél řeky a skal, když Dan konečeně rozhodl, že to otočíme. Z posledních sil jsem se dostala zpět do města, lehce zahanbená, protože Gaston i jeho páníček měli ještě energie na rozdávání. Pozval mě k sobě domů. Zatrnulo ve mně, byl to další krok v našem vztahu, ještě nikdy jsme nebyli jeden u druhého. Já ani nevěděla, kde bydlí, on mě vždy doprovodil pouze ke dveřím.

Souhlasila jsem.

Měl byteček v přízemí. Po otevření dveří se přede mnou objevila garsonka, ovšem velmi prostorná, nacpaly by se do ní snadno tři pokoje, kdyby bylo potřeba. Neměl tam moc uklizeno, ale to jsem čekala, vlastně jsem očekávala větší nepořádek. V jednom rohu garsonky byla malá kuchyňská linka a poblíž oválný jídelní stůl se dvěma židlemi. V protějším rohu místnosti byla veliká postel, neustlaná, ale právě to mělo své kouzlo. U jedné ze stěn stál barevný gauč a konferenční stolek, jehož nohy byly nápadně okousané od Gastona, který se pravděpodobně ve štěněcím věku dosti činil. Nad gaučem bylo zavěšené mně již známé kolo, vedle gauče obrovský psí pelech, skoro stejně velký jako postel. Bylo tu ještě několik skřínek, skříň, poličky... a spousta věcí povalujících se na nich, dokonce i na zemi.

Opíral se o kuchyňskou linku a s úsměvem mě pozoroval, jak se mu přehrabuju ve věcech. Gaston se uložil v pelechu a trhal nějakou provazovou hračku. Na jedné ze skřínek jsem našla plátna s rozmalovanými obrazy. Říkal, že maluje, ale ještě jsem nic od něj neviděla. Byla to převážně zvířata, ale tak důvěrně namalovaná, až jsem tomu nechtěla věřit. Za skříní jsem objevila kytaru, na konferenčním stolku stál počítač a několik archů papírů. Říkal, že pracuje pro nějakou firmu, přepisuje pro ně nějaké papíry do elektronické formy. U postele ležel Pán much od Goldinga, a otevřená papírová krabice plná krámů. Původně jsem ji chtěla ze svého pátrání vynechat, ovšem jedna věc mě přímo uhodila do očí. Sklonila jsem se a vytáhla ji.

"Bičík? K čemu bičík?" zeptala jsem se a prohlížela si tu věc zblízka.

"Přinesla ho sem jedna moje...bývalá známost," nevyhýbal se odpovědi, "myslela si, že si mě zkrotí. Snažila se mě o tom přesvědčit tak dlouho, až jsem jí ho sebral z ruky a dostala jím pořádně přes zadek ona. Naštvala se, odešla a už mě nechtěla vidět," usmál se pobaveně. "Ale asi jsem ji tím vzal o něco prudčeji, než jsem chtěl a měl..."

Měl vcelku pestrou minulost, na řeči o bývalkách už jsem si docela zvykla. Navíc o nich neříkal nic, co by mě mělo ohrožovat. Nemluvil o nich ale ani špatně. Jen vyprávěl příhody.

Přešla jsem tuto informaci bez jakékoliv reakce a pocítila jsem, že potřebuju sprchu. Přecejen po dlouhé horké procházce jsem si připadala ulepená. Dovedl mě do koupelny, která nepatřila mezi nejčistší, ale ze všech mužských koupelen, které jsem viděla, byla na prvním místě v čistotě. Dal mi čistý ručník a nechal mě o samotě s tím, že jde nakrmit psa a objednat nám čínu. Teprve až ve sprše mi začal ten bičík pobíhat v hlavě. Nijak konkrétně, prostě jsem na něj jen tak myslela.

Osušila jsem se, oblekla a vrátila se za ním.

"Ani ode mě by ses nenechal zkrotit?" vypadlo ze mě s úsměvem. Ani jsem nevěděla, že něco takového chci říct. Sakra asi mi ta věcička vážně ležela v hlavě.

"Ne, ani od tebe. Mě nezkrotíš, nenechám se," řekl vážně.

Věděla jsem, že právě vstupuji na tenký led, ale i přes to jsem tu černou věc zase vzala do ruky. "Každý hřebeček se dá zkrotit," smála jsem se. Myslela jsem to pouze z legrace, ale byla jsem napjetím bez sebe, jak bude reagovat. Blížila jsem se k němu.

"Nezkoušej to," naklonil hlavu na stranu a nadzvedl jedno obočí. Stále jsem k němu šla a pohrávala si s bičíkem. Najednou ale udělal věc, kterou jsem vůbec nečekala. Vlastně ani pořádně nevím, co udělal. Chytil mě za ruku s hračkou a najednou jsem k němu stála přitisknutá zády, bičík měl on a pevně mi ho tisknul ke krku. "Varoval jsem tě..." zašeptal mi do ucha. Trochu mě děsilo, co bude dál, ale zároveň mě to i vzrušovalo. A to, jak mi šeptal do ucha z naprosté blízkosti, to, jak jsem k němu byla přitisklá a cítila jsem každý jeho sval - každý(!), i ten, který měl v kalhotách a který prozrazoval, že i jeho to vlastně vzrušuje - mi podlamovalo kolena. Jeho vousy mě šimraly na krku a dožadovaly se mojí reakce.

"Taky mi tím dáš přes zadek?" usmála jsem se. Už jsem si představovala krvavé stopy po tom, jak mě sešvihá, ale stále jsem byla drzá.

"Víš co? Pro tentokrát ne, ale nechám si ho po ruce, kdybys náhodou ještě byla drzá," položil ho na krabici. "Ale nějak odčinit by sis to měla," usmál se a políbil mě na krk.

"A jak?" otočila jsem se mu v náruči, abych se mu mohla podívat do očí, ale neodlepila jsem se od něj ani na milimetr.

Začali jsme se líbat. Jednou rukou mi zajel po tričko, druhou mě pevně chytil za vlasy a zvrátil mou hlavu dozadu. Líbal mě na krku. "Jsem tak trochu požitkář. Nech mě si tě trochu prohlédnout," zašeptal mi opět do ouška, dovedl mě k posteli a posadil si mě na ni. Nejistě jsem se na něj usmívala, ale chtěla jsem ho nechat, ať si mě užije.

Klečeli jsme naproti sobě na posteli. Začal mi pomalu stahovat triko přes hlavu. Jezdil špičkami prstů po mém těle, objížděl jimi košíčky podprsenky, vlastně jimi objížděl celou podprsenku a jakmile se oběma rukama dostal k zapínání, povolil ho. Stáhl mi nejprve jedno ramínko, potom druhé, ale už po prvním se mu odhalila obě má prsa. Z jeho výrazu se zdálo, že se mu líbí. Vzal mezi rty jeden z terčíků špičatých vzrušením. Jen jsem seděla a užívala si to. Když mě líbal, vnímala jsem polibky, když se na mě díval, užívala jsem si ten pohled.

Když si dostatečně vyhrál s mými prsy, začal dobývat mé knoflíčky a zip na kraťáscích. Rozepnul je a naznačil, že si mám kleknout na všechny čtyři. Stáhnul mi džínové kraťasy přes zadeček, takže ho kryla pouze uzoučká tanga - v podstatě ho tedy nekrylo nic. Hladil mě po něm, několikrát ho pevně stiskl.

"Líbí?" neubránila jsem se otázce.

"Mlč, prosím," řekl mírně.

"Ne, chci to vědět," prohlásila jsem drze.

Natáhl se ke krabici. "Co myslíš? Řekl jsem, že máš být zticha, poslouchej mě prosím a neptej se na hloupé otázky. Jsi drzá!" Šlehnul mě bičíkem přes zadek. Zaštípalo to, až jsem sykla, spíš ale leknutím, než bolestí.

"Promiň," zašeptala jsem, co nejtišeji to šlo.

Hladil mě po zádech, přes zadeček, na který mě políbil, jako kdyby se mu omlouval, že ho udeřil, a zajel dlaní mezi nohy. Tanga už jsem měla promočená, cítil to a líbilo se mu to.

Usadil se, opřel se o zeď a požádal mě, abych šla k němu. Posadil si mě na klín a začal mě líbat. Přitlačila jsem ho ke zdi, on mě pevně držel za zadeček a do mokrých tang mě začal tlačit svým vzrušením. Lehce jsem ho přes kalhoty chytila za jeho chloubu. Pochopil, že ho chci. Položil mě na záda a začal se svlékat. Nechal na sobě pouze boxerky, naklonil se nade mě a bez zaváhání má tanga roztrhl a strhnul je ze mě. Dotknul se mě mezi nohama, spokojeně se usmál a stáhnul i ze sebe poslední kus oblečení. Jako měl dokonalé bicepsy, břišáky a ostatní svaly, tak dokonalý byl i na tom jediném místě, které jsem doposud neviděla. Byl jako z učebnice, jen větší a mohutnější. A tak pevný... Obkročmo si nade mě kleknul, ještě chviličku si se mnou pohrával, nechal mě si na něj sáhnout, hrát si s ním... Najednou stáhnul mou ruku, která si s ním hrála, stranou a natáhl se pod polštář, odkud vytáhl kondom.

S krátkým pohledem do mých očí si ho natáhl a vnikl do mě. Už při prvním vniknutí jsem se prohnula v zádech a měla jsem pocit, že jestli se jen malinko pohne, vybuchnu. Nakonec jsem si užila ještě několik pohybů jeho mužství ve mně, načež jsem opravdu vybuchla, zaryla jsem do něj nehty, zakousla se mu do předloktí a vykřikla. Ještě chvíli ve mně přirážením udržoval pocit uspokojení tak silný, že mi vyhrkly slzy z očí, načež také hlasitě vydechl a zasunul ho hluboko do mě a nechal ho tam až do konce svého vyvrcholení.

Ještě, když ze mě vyklouzl a svalil se na postel vedle mě, jsem se třásla. Ryhle vydechoval, ale za okamžik svůj dech zklidnil a přitáhl mě k sobě. Lehce mě hladil po těle, párkrát mi zabrouzdal mezi nohy. Pokaždé jsem sebou trhla. Jednou ale neodolal, ignoroval mé cuknutí a dvěma prsty zabloudil do mě. Netrvalo to snad ani dvacet sekund a mé vzdechy zesílily až k dalšímu výkřiku. Dlaň měl plnou mé šťávičky, která se mu s mým druhým vyvrcholením vylila do ruky.

"Jsi dokonalá," zašeptal mi do ucha a setřel mi slzy, vytékající z mých očí. Zabořila jsem svůj obličej pod jeho plnovous k jeho voňavému krku a pomalu se v potetovaném náručí uklidňovala.

Přestala jsem se třást, uvolnila se a v té chvíli jsem uslyšela zvonek u dveří. Oznámil mi, že to bude ta čína, kterou objednal, přikryl mě peřinou, sám si navlékl jen šortky a šel otevřít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 9. února 2017 v 14:05 | Reagovat

Dokonalé, jsi ve formě. Vzrušilo mě to. :-P  :D  :D  :D

2 Lee Banda Lee Banda | E-mail | Web | 9. února 2017 v 14:47 | Reagovat

[1]: Och, to jsem ráda, už bylo na čase, aby mi to zas začalo jít :-D

3 Akim Akim | E-mail | Web | 9. února 2017 v 22:06 | Reagovat

[2]: Jde ti to skvěle. ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama