Pojďme společně, za půl sekundy, jediným kliknutím a ZADARMO naplnit misky pejskům v útulcích!
Pro více info následující dva odkazy:
Pac a díky!Výsledek obrázku pro pacička

V parku

8. dubna 2016 v 18:41 | Lee |  Vlastní tvorba
Bylo to fajn, nic jsem si od toho neslibovala, ale ani bych se nezlobila, kdyby se z toho vyklubalo něco víc. Už se očividně vrátil ze služebky, několikrát prošel kolem našeho fast-foodu. No, ovšem s jinou holkou. Čerstvě ulovenou, řekla bych, vzhledem k tomu, že se spolu otevřeně miliskovali uprostřed obchodního centra, a osahávali se téměř všude, kde mohli.


Ani se na mě nepodíval, vyhýbal se našemu občerstvení, jak jen mohl. Jak jsem je tak pozorovala, slečna si chtěla jít dát jídlo od nás. Sice nevím, jak jí to rozmluvil, ale nakonec šli ke konkurenci.

Končila jsem dnes brzy odpoledne, a tak jsem si byla zaběhat, řekla jsem si, že je čas se sebou začít něco dělat. No, kdybych tak věděla, jak nešikovný běžec jsem, asi bych to nedělala. V parku jsem padla k nohám vysokému svalnatému pejskaři s dočista vyholenými vlasy a tetováním táhnoutcím se od levého zápěstí až za levé ucho. A ten pes! Obrovský pitbull. Jako vážně obrovský, svaly téměř větší, než svaly jeho páníčka a šibalská očka, která jako by se mému držkopádu smála.

Pejskař mě vytáhl na nohy, a když zjistil, jak je celá má pravá noha krvavá a se strhanou kůží, stejně jako obě předloktí, ukecal mě, abych s ním došla k němu domů - že prý bydlí kousek odsud - a nechala si to vydezinfikovat. Vzhledem k tomu, že mě bolel celý člověk jako čert a u sebe v garsonce bych našla maximálně několik krabiček léků na bolest, ale z dezinfekce leda savo na koupelny, souhlasila jsem.

S jeho paží okolo mého pasu jsem odhopkala necelý kilomter k nově vypadajícímu paneláku, do nového výtahu a malé dva plus káká. Pes se vyrazil napít a já byla dovedena rovnou do koupeny, kde mi pejskař opláchnul sprchou nohu i obě ruce a vytáhnul peroxid. Jen při jeho vidině jsem se orosila a marně zadoufala, že se vytasí s jiným prostředkem, který mi nevypálí slzy z očí. Marně.

Při snaze nemyslet na pálení, které mi ten sexy muž způsoboval, jsem se rozhlížela po jeho koupelně. Žiletky, pěna na holení, pánský deodorant, pánský sprchový gel, jeden kartáček na zuby a ručník. Žije sám. Dobré znamení.

"Dáš si čaj? Kafe?" Zeptal se a uvedl mě do svého obývacího pokoje, kde jsem se usadila vedle pitbulla na gauč, přes který byla přehozena černá deka.

"Nezdržuju?" Vrátila jsem otázku zaskočená jeho tykáním.

"Vůbec, tak co to bude?" Dal vařit vodu a postavil přede mě na stolek mističku slaných preclíků.

Poprosila jsem ho o čaj a nervózně z toho, že nevím, co říct, jsem si prohlížela svá zranění. Nebylo to nic pěkného, budu mít ošklivé strupy a asi si zase dlouho nezaběhám.

Nakonec jsme si dobře popovídali. Zjistila jsem, že pracuje ve stejném centru jako já, pouze o patro níž ve sportu. A vzhledem k tomu, že jezdí autem, začal se mi v hlavě rodit plán. Předělám si směny tak, abych se mohla vozit s ním. Ale až časem, ať ho nezneužívám hned, když jsme se potkali. Je rozvedený, se ženou byl jen dva roky, načež si našla jiného - nechápala jsem proč, takového chlapa by brala každá, milý, chytrý, zatraceně sexy... Čím déle jsem tam s ním seděla, tím víc se mi líbil.

Už jsme vypili téměř celou lahev červeného, když jsem si uvědomila, že venku už je tma a já vstávám na ranní. Kvůli vínu jsem se nemohla nechat odvézt autem, kývla jsem tedy alespoň na to, aby mě s psíkem doprovodili.

Byl pěkný večer, teplo, někde na stromech v parku seděli cvrčci a dělali neuvěřitelný randál. Široko daleko nebyl jediný človíček. Najednou mě zastavil, přiblížil se blízko ke mně, dlaně jsem měla položené na jeho velkých bicepsech a tím si ho udržovala alespoň několik centimetrů od sebe. No, jak kde... Začala jsem cítit tlak na svém podbřišku, chvíli mi to nedocházelo, ale po několika vteřinách se mi rozsvítilo.

Zdálo se to jako nekonečná doba, když konečně promluvil: "Políbím tě..."

Nevěděla jsem, co na to říct, proto jsem mlčela. Bral to jako souhlas. Jeho plné rty se dotkly mých a já se do nich ponořila jako do polštářů. Z této blízkosti jsem cítila jeho vůni, která byla omamná... Možná to bylo i tím vínem...

Přitiskl si mě k tělu. Cítila jsem jeho buchtičky na břiše, tlačily mě do břicha, ovšem o dost méně, než jeho boule v kalhotách.

"Chci tě," zašeptal, "dlouho jsem s žádnou nebyl."

Nevěděla jsem, jak to brát... Nechce mě jen na jednu noc? Nebere mě jako lehkou holku? Ale já ho chci taky...

Přitiskla jsem jeho boky ke svým, pochopil, co tím chci naznačit a za stálých polibků mě odtáhnul za strom kus od cestičky. Psa pustil i s vodítkem, ať se jde zabavit po svém, a mě přitiskl k hrubé kůře kmenu. Vyhrnul mi sportovní tílko pod prsa, odhalil pouze mé - zatím nenamakané - bříško a políbil mě na něj. Vypadalo to, že si není jistý, dokonce se mě několikrát zeptal, jestli mi to nevadí.

Nevadí, jediné, co mě štve, je jak mu to dlouho trvá. A tak jsem to trošku popohnala a rozepnula mu džíny. Vysvobodila to zvířátko v kalhotách, které se mermomocí chtělo dostat ven. Omotala jsem nohu okolo jeho stehna, on si mě vyzvedl do vzduchu a opatrně položil na trávu pod stromem.

Nejprve stáhnul své, již rozepnuté kalhoty, potom svlekl z mých nohou tříčtvrteční legínky. Mezitím jsem vzala jeho chlubu - nutno uznat, že ač jsem obdivovala velikost minulého chlapíka, tento je ještě o kus větší - do dlaně a pomalu po ní přejížděla ke kořeni a zpět. Líbilo se mu to, pevně stiskl mé prso v dlani a vytáhl kondom. Sotva roztrhl jeho obal, pustila jsem ho, aby ho na sebe mohl navléknout, a jemně do mne vsunout ten velký penis.

Jednou rukou mě pohladil po obličeji, načež se pevně opřel vedle mých ramen a rozjel jízdu, kterou mě během snad ani ne minuty dokázal dostat do nebíčka. Tam a zpět, tam a zpět, když viděl, že začínám lapat po dechu, při tom se usmívat a trošku se kroutit v křeči, zarazil ho do mě tak hluboko, že nenabývat extáze bych si myslela, že mi ho musí prostrčit až do krku. Prsty zatnul možná i do hlíny pod námi, vytrhnul několik trsů trávy, a za pár vteřin mi přitiskl opět své rty na mé.

Posbírali jsme se ze země, přivolali psa a dokončili cestu k mému paneláku. Byl mi přislíben zítřejší ranní odvoz do práce a popřána dobrá noc. Tak že by mě nebral jako lehkou jednorázovku..?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 8. dubna 2016 v 20:31 | Reagovat

Překrásné.  Ačkoliv nechápu, co se vam líbi na vyholenych chlapech s ošklivým psem ...

2 lee-banda lee-banda | E-mail | Web | 8. dubna 2016 v 20:38 | Reagovat

[1]: Na vyholených chlapech nic moc, ale bullíčky všech druhů miluju! :) :)

3 Jana Jana | E-mail | Web | 8. dubna 2016 v 22:09 | Reagovat

[2]: Vím, je to stereotyp, ale přijde mi to jako "hloupé" plemeno. Proto nikdy nechápu, proč všechny (většina, hodně) holky ppisují svalnaté holohlavé chlapy s bul. či teriérem ... Nevím. Takový vysoký pan manažer s chrtem nebo rotvikem, nebo dbrmanem (ten je též hloupý dle stereotypu), .. To by vypadalo sakra sexy ... Krátké vlasy, strniště, namakané ručky, ale normálně, ne tak, že tráví čas ve fitku či solárku ... Promiň, zase popisuju svýho chlapa :D

4 lee-banda lee-banda | E-mail | Web | 8. dubna 2016 v 22:35 | Reagovat

[3]: Tak chlapa jsem popsala prostě "nějakého" na posilkových holohlavcích taky nic nevidím, jen nechci pořád popisovat toho svého :D nicméně s bull plemeny mám své zkušenosti a můžu upřímně říct, že na těchto plamenech není vůbec nic hloupého, naopak jsou to jedna z nejinteligentnějších a nejemociálnějších plemen, se kterými jsem měla možnost se setkat (a že jich nebylo málo).. ale nic proti chrtům nebo jiným plemenům, ta, co jsi popsala jsou taky neuvěřitelně inteligentní..

5 Akim Akim | E-mail | Web | 9. dubna 2016 v 11:48 | Reagovat

[4]: Hmmm, zajímavé, ještě ti tam chybí postava smolaře, kterého ten bojový a volně pobíhající hafánek pokousal, zatímco se jeho páníček věnoval zvlhlé pičce hlavní hrdinky příběhu. Ten smolař by se klidně mohl věnovat Akim, protože já se velikých psů celkem bojím, což ty hafíci pochopitelně cítí a ne jedenou už se stalo, že po mě nějaký vystartoval. Takže tento článek mě moc nevyrajcoval, to spíš bojim, bojim. :-P  :-P  :-P  :-P  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

6 lee-banda lee-banda | E-mail | Web | 9. dubna 2016 v 12:03 | Reagovat

[5]: Aaach jo, takoví miláčci to jsou :-(  :-)

7 Akim Akim | E-mail | Web | 9. dubna 2016 v 12:07 | Reagovat

[6]: No jak na koho. Ty jo, koukám, že můj předchozí koment je plný chyb, tak se omlouvám, ale teď jsem vstal po noční. :-P  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama